Jakie felgi do VW Polo III lift?

Felgi stalowe i alufelgi do VW Polo III lift

Zastanawiasz się, jakie felgi wybrać do VW Polo III lift? Skorzystaj z naszej największej bazy felg, dopasowanych do VW Polo 3 lifting, na podstawie rozstawu śrub, który wynosi dla VW Polo III lift dokładnie 4×100.00. Co istotne wybierając felgi aluminiowe trzeba uważać na rozmiar felgi. Producent dla VW Polo III facelift przewidział montaż felg w rozmiarach 13, 14, 15, 16, 17 cali. Wybór większych felg do VW Polo 3 po lifcie może prowadzić do dyskomfortu podczas jazdy oraz usterek. Sprawdź, czy poniżej umieszczone są felgi hybrydowe lub strukturalne dopasowane do VW Polo 3 po lifcie, dzięki czemu wymiana felg nie będzie umniejszająca dla wyglądu.

Istotne parametry do zamontowania felg w VW Polo III lift

Poniżej odnajdziesz listę istotnych parametrów dla VW Polo III lift. Zawiera ona podstawowe informacje, dzięki czemu wiemy, że VW Polo 3 po liftingu potrzebuje felg o rozstawie śrub 4×100.00 oraz producent dopuszczę montaż felg o wielkości: 13, 14, 15, 16, 17 cali. W przypadku felg stalowych do VW Polo III lift wiele problemów z doborem felg praktycznie nie istnieje. VW Polo III lift charakteryzuje się tym, że można kupić felgi na zimę, wykonane ze stali i nie trzeba patrzeć na nic poza rozstawem śrub wynoszącym 4×100.00 cali.

Marka:VWModel:Polo
Generacja:III liftRozmiar felg:13, 14, 15, 16, 17
Rozstaw śrub:4×100.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

Co warto wiedzieć o felgach VW Polo III lift?

Zmiana felg samochodowych poza wskazane przez producenta rozmiary: 13, 14, 15, 16, 17 wiąże się ze zwiększonym ryzykiem oraz obniżonym komfortem jazdy. VW Polo III lift słynie z tego, że obniżenie profilu opony, słabiej tłumi drgania. Wówczas VW Polo 3 po liftingu, lepiej radzi sobie w zakrętach, kosztem oczywiście wygody. Montaż felg w VW Polo III lift o innych rozmiarach niż zaleca producent: 13, 14, 15, 16, 17 może wiązać się także z większym ryzykiem uszkodzenia felgi aluminiowej, na nierównościach.

Jakie felgi do VW Polo III lift?

Wszystkie dostępne na rynku felgi do VW Polo III facelift, znajdziesz w udostępnionej bazie felg aluminiowych i stalowych.

Jaki rozmiar felg do VW Polo III po lifcie?

Rozmiar felg VW Polo III po liftingu, korzystając z tabeli technicznej na stronie.

Jaki rozstaw śrub VW Polo III po lifcie?

Do VW Polo III po lifcie rozstaw śrub został udostępniony zgodnie ze specyfikacją producenta w tabeli technicznej.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *