Jakie felgi do Porsche?

Jak dopasować felgi do Porsche?

Dobór felg do auta typu Porsche wcale nie musi być trudny. Najważniejsze, to trzymać się zaleceń producenta, dzięki którym wiadomo, że do Porschemożna założyć felgi aluminiowe o wielkości 16, 17, 18, 19, 20, 21 cali. Istotny jest również rozstaw śrub w Porsche, dzięki katalogowej specyfikacji udostępnionej dla Porsche wiemy, że wynosi on 5×130.00, w zależności od modelu i generacji.

Wybierz model Porsche

Tabela techniczna z felgami do Porsche

Do Porsche dostępne są również felgi stalowe i hybrydowe, które mają ten sam rozstaw śrub 5×130.00. Felgi strukturalne jak i stalowe, dobre na zimę 2024 do Porsche dostępne są w ograniczonej gamie rozmiarów felg. Aby dopasować do Porsche felgi zajrzyj do poniższej tabeli z danymi technicznymi.

Marka:PorscheModele:911, 944, Boxster, Cayenne, Cayman, Macan, Panamera, Taycan
Rozmiary felg:16, 17, 18, 19, 20, 21Rozstawy śrub:5×130.00

Na co uważać wybierając felgi do Porsche?

Założenie do Porsche większych felg niż zalecane 16, 17, 18, 19, 20, 21 cali, może powodować w autach typu Porsche przekłamanie prędkościomierza oraz otarcia nadkola. Przed kupieniem felg do Porsche upewnij się, ze polecane felgi do Porsche będą pasować do rozmiaru Twoich opon.

Jakie kupić felgi do Porsche?

Do aut typu Porsche dostępne są felgi aluminiowe, stalowe, hybrydowe, w różnych stylach. Sprawdź szczegóły na stronie.

Jaki wybrać rozmiar felg do Porsche?

Szukasz felg do marki Porsche, skorzystaj z wyszukiwarki i tabeli technicznej, gdzie znajdziesz wszystkie rozmiary felg Porsche.

Jaki rozstaw śrub jest w Porsche?

Generacje tego auta różnią się rozstawem śrub, wybierz na stronie Porsche oraz generację i sprawdź dane w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *