Jakie felgi do Lancia?

Jak dopasować felgi do Lancia?

Dobór felg do auta typu Lancia wcale nie musi być trudny. Najważniejsze, to trzymać się zaleceń producenta, dzięki którym wiadomo, że do Lanciamożna założyć felgi aluminiowe o wielkości 14, 15, 16, 17, 18 cali. Istotny jest również rozstaw śrub w Lancia, dzięki katalogowej specyfikacji udostępnionej dla Lancia wiemy, że wynosi on 4×98.00, w zależności od modelu i generacji.

Wybierz model Lancia

Tabela techniczna z felgami do Lancia

Do Lancia dostępne są również felgi stalowe i hybrydowe, które mają ten sam rozstaw śrub 4×98.00. Felgi strukturalne jak i stalowe, dobre na zimę 2024 do Lancia dostępne są w ograniczonej gamie rozmiarów felg. Aby dopasować do Lancia felgi zajrzyj do poniższej tabeli z danymi technicznymi.

Marka:LanciaModele:Dedra, Delta, Kappa, Lybra, Musa, Phedra, Thema, Thesis, Voyager, Y, Ypsilon, Zeta
Rozmiary felg:14, 15, 16, 17, 18Rozstawy śrub:4×98.00

Na co uważać wybierając felgi do Lancia?

Założenie do Lancia większych felg niż zalecane 14, 15, 16, 17, 18 cali, może powodować w autach typu Lancia przekłamanie prędkościomierza oraz otarcia nadkola. Przed kupieniem felg do Lancia upewnij się, ze polecane felgi do Lancia będą pasować do rozmiaru Twoich opon.

Jakie kupić felgi do Lancia?

Do aut typu Lancia dostępne są felgi aluminiowe, stalowe, hybrydowe, w różnych stylach. Sprawdź szczegóły na stronie.

Jaki wybrać rozmiar felg do Lancia?

Szukasz felg do marki Lancia, skorzystaj z wyszukiwarki i tabeli technicznej, gdzie znajdziesz wszystkie rozmiary felg Lancia.

Jaki rozstaw śrub jest w Lancia?

Generacje tego auta różnią się rozstawem śrub, wybierz na stronie Lancia oraz generację i sprawdź dane w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *