Jakie felgi do Infiniti?

Jak dopasować felgi do Infiniti?

Dobór felg do auta typu Infiniti wcale nie musi być trudny. Najważniejsze, to trzymać się zaleceń producenta, dzięki którym wiadomo, że do Infinitimożna założyć felgi aluminiowe o wielkości 17, 18, 19, 20, 21 cali. Istotny jest również rozstaw śrub w Infiniti, dzięki katalogowej specyfikacji udostępnionej dla Infiniti wiemy, że wynosi on 5×114.30, w zależności od modelu i generacji.

Wybierz model Infiniti

Tabela techniczna z felgami do Infiniti

Do Infiniti dostępne są również felgi stalowe i hybrydowe, które mają ten sam rozstaw śrub 5×114.30. Felgi strukturalne jak i stalowe, dobre na zimę 2024 do Infiniti dostępne są w ograniczonej gamie rozmiarów felg. Aby dopasować do Infiniti felgi zajrzyj do poniższej tabeli z danymi technicznymi.

Marka:InfinitiModele:EX, FX, G, M, Q30, Q50, Q60, Q70, QX30, QX60, QX70
Rozmiary felg:17, 18, 19, 20, 21Rozstawy śrub:5×114.30

Na co uważać wybierając felgi do Infiniti?

Założenie do Infiniti większych felg niż zalecane 17, 18, 19, 20, 21 cali, może powodować w autach typu Infiniti przekłamanie prędkościomierza oraz otarcia nadkola. Przed kupieniem felg do Infiniti upewnij się, ze polecane felgi do Infiniti będą pasować do rozmiaru Twoich opon.

Jakie kupić felgi do Infiniti?

Do aut typu Infiniti dostępne są felgi aluminiowe, stalowe, hybrydowe, w różnych stylach. Sprawdź szczegóły na stronie.

Jaki wybrać rozmiar felg do Infiniti?

Szukasz felg do marki Infiniti, skorzystaj z wyszukiwarki i tabeli technicznej, gdzie znajdziesz wszystkie rozmiary felg Infiniti.

Jaki rozstaw śrub jest w Infiniti?

Generacje tego auta różnią się rozstawem śrub, wybierz na stronie Infiniti oraz generację i sprawdź dane w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *