Jakie felgi do Daihatsu?

Jak dopasować felgi do Daihatsu?

Dobór felg do auta typu Daihatsu wcale nie musi być trudny. Najważniejsze, to trzymać się zaleceń producenta, dzięki którym wiadomo, że do Daihatsumożna założyć felgi aluminiowe o wielkości 13, 14, 15 cali. Istotny jest również rozstaw śrub w Daihatsu, dzięki katalogowej specyfikacji udostępnionej dla Daihatsu wiemy, że wynosi on 4×100.00, w zależności od modelu i generacji.

Wybierz model Daihatsu

Tabela techniczna z felgami do Daihatsu

Do Daihatsu dostępne są również felgi stalowe i hybrydowe, które mają ten sam rozstaw śrub 4×100.00. Felgi strukturalne jak i stalowe, dobre na zimę 2024 do Daihatsu dostępne są w ograniczonej gamie rozmiarów felg. Aby dopasować do Daihatsu felgi zajrzyj do poniższej tabeli z danymi technicznymi.

Marka:DaihatsuModele:Applause, Charade, Copen, Cuore, Feroza, Gran Move, Materia, Move, Sirion, Terios, Trevis, YRV
Rozmiary felg:13, 14, 15Rozstawy śrub:4×100.00

Na co uważać wybierając felgi do Daihatsu?

Założenie do Daihatsu większych felg niż zalecane 13, 14, 15 cali, może powodować w autach typu Daihatsu przekłamanie prędkościomierza oraz otarcia nadkola. Przed kupieniem felg do Daihatsu upewnij się, ze polecane felgi do Daihatsu będą pasować do rozmiaru Twoich opon.

Jakie kupić felgi do Daihatsu?

Do aut typu Daihatsu dostępne są felgi aluminiowe, stalowe, hybrydowe, w różnych stylach. Sprawdź szczegóły na stronie.

Jaki wybrać rozmiar felg do Daihatsu?

Szukasz felg do marki Daihatsu, skorzystaj z wyszukiwarki i tabeli technicznej, gdzie znajdziesz wszystkie rozmiary felg Daihatsu.

Jaki rozstaw śrub jest w Daihatsu?

Generacje tego auta różnią się rozstawem śrub, wybierz na stronie Daihatsu oraz generację i sprawdź dane w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *