Jakie felgi do Jaguar?

Jak dopasować felgi do Jaguar?

Dobór felg do auta typu Jaguar wcale nie musi być trudny. Najważniejsze, to trzymać się zaleceń producenta, dzięki którym wiadomo, że do Jaguarmożna założyć felgi aluminiowe o wielkości 17, 18, 19, 20, 21 cali. Istotny jest również rozstaw śrub w Jaguar, dzięki katalogowej specyfikacji udostępnionej dla Jaguar wiemy, że wynosi on 5×108.00, w zależności od modelu i generacji.

Wybierz model Jaguar

Tabela techniczna z felgami do Jaguar

Do Jaguar dostępne są również felgi stalowe i hybrydowe, które mają ten sam rozstaw śrub 5×108.00. Felgi strukturalne jak i stalowe, dobre na zimę 2024 do Jaguar dostępne są w ograniczonej gamie rozmiarów felg. Aby dopasować do Jaguar felgi zajrzyj do poniższej tabeli z danymi technicznymi.

Marka:JaguarModele:E-Pace, F-Pace, F-Type, I-Pace, S-Type, XE, XF, XJ, XJ6, XJ8, XJR, XK, XKR, X-Type
Rozmiary felg:17, 18, 19, 20, 21Rozstawy śrub:5×108.00

Na co uważać wybierając felgi do Jaguar?

Założenie do Jaguar większych felg niż zalecane 17, 18, 19, 20, 21 cali, może powodować w autach typu Jaguar przekłamanie prędkościomierza oraz otarcia nadkola. Przed kupieniem felg do Jaguar upewnij się, ze polecane felgi do Jaguar będą pasować do rozmiaru Twoich opon.

Jakie kupić felgi do Jaguar?

Do aut typu Jaguar dostępne są felgi aluminiowe, stalowe, hybrydowe, w różnych stylach. Sprawdź szczegóły na stronie.

Jaki wybrać rozmiar felg do Jaguar?

Szukasz felg do marki Jaguar, skorzystaj z wyszukiwarki i tabeli technicznej, gdzie znajdziesz wszystkie rozmiary felg Jaguar.

Jaki rozstaw śrub jest w Jaguar?

Generacje tego auta różnią się rozstawem śrub, wybierz na stronie Jaguar oraz generację i sprawdź dane w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *