Jakie felgi do Dacia?

Jak dopasować felgi do Dacia?

Dobór felg do auta typu Dacia wcale nie musi być trudny. Najważniejsze, to trzymać się zaleceń producenta, dzięki którym wiadomo, że do Daciamożna założyć felgi aluminiowe o wielkości 14, 15, 16, 17, 18 cali. Istotny jest również rozstaw śrub w Dacia, dzięki katalogowej specyfikacji udostępnionej dla Dacia wiemy, że wynosi on 4×100.00, 5×114.30, w zależności od modelu i generacji.

Wybierz model Dacia

Tabela techniczna z felgami do Dacia

Do Dacia dostępne są również felgi stalowe i hybrydowe, które mają ten sam rozstaw śrub 4×100.00, 5×114.30. Felgi strukturalne jak i stalowe, dobre na zimę 2024 do Dacia dostępne są w ograniczonej gamie rozmiarów felg. Aby dopasować do Dacia felgi zajrzyj do poniższej tabeli z danymi technicznymi.

Marka:DaciaModele:Dokker, Duster, Lodgy, Logan, Sandero
Rozmiary felg:14, 15, 16, 17, 18Rozstawy śrub:4×100.00, 5×114.30

Na co uważać wybierając felgi do Dacia?

Założenie do Dacia większych felg niż zalecane 14, 15, 16, 17, 18 cali, może powodować w autach typu Dacia przekłamanie prędkościomierza oraz otarcia nadkola. Przed kupieniem felg do Dacia upewnij się, ze polecane felgi do Dacia będą pasować do rozmiaru Twoich opon.

Jakie kupić felgi do Dacia?

Do aut typu Dacia dostępne są felgi aluminiowe, stalowe, hybrydowe, w różnych stylach. Sprawdź szczegóły na stronie.

Jaki wybrać rozmiar felg do Dacia?

Szukasz felg do marki Dacia, skorzystaj z wyszukiwarki i tabeli technicznej, gdzie znajdziesz wszystkie rozmiary felg Dacia.

Jaki rozstaw śrub jest w Dacia?

Generacje tego auta różnią się rozstawem śrub, wybierz na stronie Dacia oraz generację i sprawdź dane w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *