Jakie felgi do Daewoo?

Jak dopasować felgi do Daewoo?

Dobór felg do auta typu Daewoo wcale nie musi być trudny. Najważniejsze, to trzymać się zaleceń producenta, dzięki którym wiadomo, że do Daewoomożna założyć felgi aluminiowe o wielkości 14, 15, 16, 17 cali. Istotny jest również rozstaw śrub w Daewoo, dzięki katalogowej specyfikacji udostępnionej dla Daewoo wiemy, że wynosi on 4×100.00, 4×114.30, w zależności od modelu i generacji.

Wybierz model Daewoo

Tabela techniczna z felgami do Daewoo

Do Daewoo dostępne są również felgi stalowe i hybrydowe, które mają ten sam rozstaw śrub 4×100.00, 4×114.30. Felgi strukturalne jak i stalowe, dobre na zimę 2024 do Daewoo dostępne są w ograniczonej gamie rozmiarów felg. Aby dopasować do Daewoo felgi zajrzyj do poniższej tabeli z danymi technicznymi.

Marka:DaewooModele:Espero, Evanda, Kalos, Korando, Lacetti, Lanos, Leganza, Matiz, Musso, Nexia, Nubira, Rezzo, Tacuma
Rozmiary felg:14, 15, 16, 17Rozstawy śrub:4×100.00, 4×114.30

Na co uważać wybierając felgi do Daewoo?

Założenie do Daewoo większych felg niż zalecane 14, 15, 16, 17 cali, może powodować w autach typu Daewoo przekłamanie prędkościomierza oraz otarcia nadkola. Przed kupieniem felg do Daewoo upewnij się, ze polecane felgi do Daewoo będą pasować do rozmiaru Twoich opon.

Jakie kupić felgi do Daewoo?

Do aut typu Daewoo dostępne są felgi aluminiowe, stalowe, hybrydowe, w różnych stylach. Sprawdź szczegóły na stronie.

Jaki wybrać rozmiar felg do Daewoo?

Szukasz felg do marki Daewoo, skorzystaj z wyszukiwarki i tabeli technicznej, gdzie znajdziesz wszystkie rozmiary felg Daewoo.

Jaki rozstaw śrub jest w Daewoo?

Generacje tego auta różnią się rozstawem śrub, wybierz na stronie Daewoo oraz generację i sprawdź dane w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *