Jakie felgi do Cupra?

Jak dopasować felgi do Cupra?

Dobór felg do auta typu Cupra wcale nie musi być trudny. Najważniejsze, to trzymać się zaleceń producenta, dzięki którym wiadomo, że do Cupramożna założyć felgi aluminiowe o wielkości 18, 19, 20 cali. Istotny jest również rozstaw śrub w Cupra, dzięki katalogowej specyfikacji udostępnionej dla Cupra wiemy, że wynosi on 5×112.00, w zależności od modelu i generacji.

Wybierz model Cupra

Tabela techniczna z felgami do Cupra

Do Cupra dostępne są również felgi stalowe i hybrydowe, które mają ten sam rozstaw śrub 5×112.00. Felgi strukturalne jak i stalowe, dobre na zimę 2024 do Cupra dostępne są w ograniczonej gamie rozmiarów felg. Aby dopasować do Cupra felgi zajrzyj do poniższej tabeli z danymi technicznymi.

Marka:CupraModele:Ateca
Rozmiary felg:18, 19, 20Rozstawy śrub:5×112.00

Na co uważać wybierając felgi do Cupra?

Założenie do Cupra większych felg niż zalecane 18, 19, 20 cali, może powodować w autach typu Cupra przekłamanie prędkościomierza oraz otarcia nadkola. Przed kupieniem felg do Cupra upewnij się, ze polecane felgi do Cupra będą pasować do rozmiaru Twoich opon.

Jakie kupić felgi do Cupra?

Do aut typu Cupra dostępne są felgi aluminiowe, stalowe, hybrydowe, w różnych stylach. Sprawdź szczegóły na stronie.

Jaki wybrać rozmiar felg do Cupra?

Szukasz felg do marki Cupra, skorzystaj z wyszukiwarki i tabeli technicznej, gdzie znajdziesz wszystkie rozmiary felg Cupra.

Jaki rozstaw śrub jest w Cupra?

Generacje tego auta różnią się rozstawem śrub, wybierz na stronie Cupra oraz generację i sprawdź dane w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *