Jakie felgi do Dodge?

Jak dopasować felgi do Dodge?

Dobór felg do auta typu Dodge wcale nie musi być trudny. Najważniejsze, to trzymać się zaleceń producenta, dzięki którym wiadomo, że do Dodgemożna założyć felgi aluminiowe o wielkości 18, 19, 20 cali. Istotny jest również rozstaw śrub w Dodge, dzięki katalogowej specyfikacji udostępnionej dla Dodge wiemy, że wynosi on 5×115.00, w zależności od modelu i generacji.

Wybierz model Dodge

Tabela techniczna z felgami do Dodge

Do Dodge dostępne są również felgi stalowe i hybrydowe, które mają ten sam rozstaw śrub 5×115.00. Felgi strukturalne jak i stalowe, dobre na zimę 2024 do Dodge dostępne są w ograniczonej gamie rozmiarów felg. Aby dopasować do Dodge felgi zajrzyj do poniższej tabeli z danymi technicznymi.

Marka:DodgeModele:Avenger, Caliber, Challenger, Charger, Durango, Journey, Nitro
Rozmiary felg:18, 19, 20Rozstawy śrub:5×115.00

Na co uważać wybierając felgi do Dodge?

Założenie do Dodge większych felg niż zalecane 18, 19, 20 cali, może powodować w autach typu Dodge przekłamanie prędkościomierza oraz otarcia nadkola. Przed kupieniem felg do Dodge upewnij się, ze polecane felgi do Dodge będą pasować do rozmiaru Twoich opon.

Jakie kupić felgi do Dodge?

Do aut typu Dodge dostępne są felgi aluminiowe, stalowe, hybrydowe, w różnych stylach. Sprawdź szczegóły na stronie.

Jaki wybrać rozmiar felg do Dodge?

Szukasz felg do marki Dodge, skorzystaj z wyszukiwarki i tabeli technicznej, gdzie znajdziesz wszystkie rozmiary felg Dodge.

Jaki rozstaw śrub jest w Dodge?

Generacje tego auta różnią się rozstawem śrub, wybierz na stronie Dodge oraz generację i sprawdź dane w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *