Jakie felgi do Porsche 911?

Dokonanie wyboru między różnymi felgami do Porsche 911 może być nieco kłopotliwe, dlatego warto trzymać się zaleceń producenta, posiadane auto – Porsche 911 ma piastę z oryginalnie ustawionym rozstawem śrub. W naszej bazie możesz dobrać felgi aluminiowe jak i stalowe do Porsche 911, te ostatnie dobrze sprawdzają się nie tylko latem, ale również jako felgi na zimę 2024. Jeżeli szukasz kompromisu sprawdź poniżej, czy do Porsche 911 dostępne są felgi strukturalne, nazywane również hybrydowymi. Pamiętaj, aby wybrać te z odpowiednim rozstawem śrub Porsche 911. W przypadku felg wykonanych ze stali, wybór wielkości jest bardziej ograniczony.

Informacje techniczne Porsche 911

W Porsche 911 istotną kwestią jest stabilne osadzenie felgi, dlatego różnice średnicy otworu w przypadku [model] można wyrównać stosując pierścienie centrujące. Dobierając do Porsche 911 felgi aluminiowe, czy stalowe warto wspierać się poniższą tabelą z informacjami. Można z niej odczytać rozstaw śrub Porsche 911 jak również wszystkie dostępne rozmiary felg.

Wybierz generację Porsche 911

Jak dopasować felgi aluminiowe do Porsche 911?

Jeżeli masz w planie założyć felgi do Porsche 911 inne niż przewidział producent, to o ile rozstaw śrub będzie taki sam, nic nie stanie Ci na przeszkodzie. Problem zaczyna się kiedy do Porsche 911 założysz felgi o nie odpowiednim rozmiarze, szerokości lub ET felgi. Watro przed wyborem felgi aluminiowej do Porsche 911, sprawdzić w książeczce serwisowej do Porsche 911 jak głęboko można osadzić koło, aby nie ocierało o nadkole.

Jakie wybrać felgi do Porsche 911?

W naszej bazie odnajdziesz wszystkie dostępne felgi do Porsche 911 zarówno alufelgi jak i felgi stalowe.

Jaki kupić rozmiar felg do Porsche 911?

Wybierając rozmiar felgi do Porsche 911, warto skorzystać z tabeli technicznej udostępnionej na stronie.

Jaki rozstaw śrub w feldze ma Porsche 911?

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi parametrami felg do Porsche 911, dostępnymi na stronie w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *