Jakie felgi do VW Caddy?

Dokonanie wyboru między różnymi felgami do VW Caddy może być nieco kłopotliwe, dlatego warto trzymać się zaleceń producenta, posiadane auto – VW Caddy ma piastę z oryginalnie ustawionym rozstawem śrub. W naszej bazie możesz dobrać felgi aluminiowe jak i stalowe do VW Caddy, te ostatnie dobrze sprawdzają się nie tylko latem, ale również jako felgi na zimę 2024. Jeżeli szukasz kompromisu sprawdź poniżej, czy do VW Caddy dostępne są felgi strukturalne, nazywane również hybrydowymi. Pamiętaj, aby wybrać te z odpowiednim rozstawem śrub VW Caddy. W przypadku felg wykonanych ze stali, wybór wielkości jest bardziej ograniczony.

Informacje techniczne VW Caddy

W VW Caddy istotną kwestią jest stabilne osadzenie felgi, dlatego różnice średnicy otworu w przypadku [model] można wyrównać stosując pierścienie centrujące. Dobierając do VW Caddy felgi aluminiowe, czy stalowe warto wspierać się poniższą tabelą z informacjami. Można z niej odczytać rozstaw śrub VW Caddy jak również wszystkie dostępne rozmiary felg.

Wybierz generację VW Caddy

Jak dopasować felgi aluminiowe do VW Caddy?

Jeżeli masz w planie założyć felgi do VW Caddy inne niż przewidział producent, to o ile rozstaw śrub będzie taki sam, nic nie stanie Ci na przeszkodzie. Problem zaczyna się kiedy do VW Caddy założysz felgi o nie odpowiednim rozmiarze, szerokości lub ET felgi. Watro przed wyborem felgi aluminiowej do VW Caddy, sprawdzić w książeczce serwisowej do VW Caddy jak głęboko można osadzić koło, aby nie ocierało o nadkole.

Jakie wybrać felgi do VW Caddy?

W naszej bazie odnajdziesz wszystkie dostępne felgi do VW Caddy zarówno alufelgi jak i felgi stalowe.

Jaki kupić rozmiar felg do VW Caddy?

Wybierając rozmiar felgi do VW Caddy, warto skorzystać z tabeli technicznej udostępnionej na stronie.

Jaki rozstaw śrub w feldze ma VW Caddy?

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi parametrami felg do VW Caddy, dostępnymi na stronie w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *