Jakie felgi do VW Passat B4?

Felgi stalowe i alufelgi do VW Passat B4

Zastanawiasz się, jakie felgi wybrać do VW Passat B4? Skorzystaj z naszej największej bazy felg, dopasowanych do VW Passat B4, na podstawie rozstawu śrub, który wynosi dla VW Passat B4 dokładnie 4×100.00. Co istotne wybierając felgi aluminiowe trzeba uważać na rozmiar felgi. Producent dla VW Passat B4 przewidział montaż felg w rozmiarach 14, 15, 16, 17 cali. Wybór większych felg do VW Passat B4 może prowadzić do dyskomfortu podczas jazdy oraz usterek. Sprawdź, czy poniżej umieszczone są felgi hybrydowe lub strukturalne dopasowane do VW Passat B4, dzięki czemu wymiana felg nie będzie umniejszająca dla wyglądu.

Istotne parametry do zamontowania felg w VW Passat B4

Poniżej odnajdziesz listę istotnych parametrów dla VW Passat B4. Zawiera ona podstawowe informacje, dzięki czemu wiemy, że VW Passat B4 potrzebuje felg o rozstawie śrub 4×100.00 oraz producent dopuszczę montaż felg o wielkości: 14, 15, 16, 17 cali. W przypadku felg stalowych do VW Passat B4 wiele problemów z doborem felg praktycznie nie istnieje. VW Passat B4 charakteryzuje się tym, że można kupić felgi na zimę, wykonane ze stali i nie trzeba patrzeć na nic poza rozstawem śrub wynoszącym 4×100.00 cali.

Marka:VWModel:Passat
Generacja:B4Rozmiar felg:14, 15, 16, 17
Rozstaw śrub:4×100.00Felgi oryginalne:tak
Felgi aluminiowe:takFelgi stalowe:tak
Felgi strukturalne:takFelgi z czujnikiem ciśnienia:b.d.

Co warto wiedzieć o felgach VW Passat B4?

Zmiana felg samochodowych poza wskazane przez producenta rozmiary: 14, 15, 16, 17 wiąże się ze zwiększonym ryzykiem oraz obniżonym komfortem jazdy. VW Passat B4 słynie z tego, że obniżenie profilu opony, słabiej tłumi drgania. Wówczas VW Passat B4, lepiej radzi sobie w zakrętach, kosztem oczywiście wygody. Montaż felg w VW Passat B4 o innych rozmiarach niż zaleca producent: 14, 15, 16, 17 może wiązać się także z większym ryzykiem uszkodzenia felgi aluminiowej, na nierównościach.

Jakie felgi do VW Passat B4?

Wszystkie dostępne na rynku felgi do VW Passat B4, znajdziesz w udostępnionej bazie felg aluminiowych i stalowych.

Jaki rozmiar felg do VW Passat B4?

Rozmiar felg VW Passat B4, korzystając z tabeli technicznej na stronie.

Jaki rozstaw śrub VW Passat B4?

Do VW Passat B4 rozstaw śrub został udostępniony zgodnie ze specyfikacją producenta w tabeli technicznej.

Zmień generację lub model :

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *