Jakie felgi do Audi A4?

Dokonanie wyboru między różnymi felgami do Audi A4 może być nieco kłopotliwe, dlatego warto trzymać się zaleceń producenta, posiadane auto – Audi A4 ma piastę z oryginalnie ustawionym rozstawem śrub. W naszej bazie możesz dobrać felgi aluminiowe jak i stalowe do Audi A4, te ostatnie dobrze sprawdzają się nie tylko latem, ale również jako felgi na zimę 2024. Jeżeli szukasz kompromisu sprawdź poniżej, czy do Audi A4 dostępne są felgi strukturalne, nazywane również hybrydowymi. Pamiętaj, aby wybrać te z odpowiednim rozstawem śrub Audi A4. W przypadku felg wykonanych ze stali, wybór wielkości jest bardziej ograniczony.

Informacje techniczne Audi A4

W Audi A4 istotną kwestią jest stabilne osadzenie felgi, dlatego różnice średnicy otworu w przypadku [model] można wyrównać stosując pierścienie centrujące. Dobierając do Audi A4 felgi aluminiowe, czy stalowe warto wspierać się poniższą tabelą z informacjami. Można z niej odczytać rozstaw śrub Audi A4 jak również wszystkie dostępne rozmiary felg.

Wybierz generację Audi A4

Jak dopasować felgi aluminiowe do Audi A4?

Jeżeli masz w planie założyć felgi do Audi A4 inne niż przewidział producent, to o ile rozstaw śrub będzie taki sam, nic nie stanie Ci na przeszkodzie. Problem zaczyna się kiedy do Audi A4 założysz felgi o nie odpowiednim rozmiarze, szerokości lub ET felgi. Watro przed wyborem felgi aluminiowej do Audi A4, sprawdzić w książeczce serwisowej do Audi A4 jak głęboko można osadzić koło, aby nie ocierało o nadkole.

Jakie wybrać felgi do Audi A4?

W naszej bazie odnajdziesz wszystkie dostępne felgi do Audi A4 zarówno alufelgi jak i felgi stalowe.

Jaki kupić rozmiar felg do Audi A4?

Wybierając rozmiar felgi do Audi A4, warto skorzystać z tabeli technicznej udostępnionej na stronie.

Jaki rozstaw śrub w feldze ma Audi A4?

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi parametrami felg do Audi A4, dostępnymi na stronie w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *