Jakie felgi do Audi A3?

Dokonanie wyboru między różnymi felgami do Audi A3 może być nieco kłopotliwe, dlatego warto trzymać się zaleceń producenta, posiadane auto – Audi A3 ma piastę z oryginalnie ustawionym rozstawem śrub. W naszej bazie możesz dobrać felgi aluminiowe jak i stalowe do Audi A3, te ostatnie dobrze sprawdzają się nie tylko latem, ale również jako felgi na zimę 2024. Jeżeli szukasz kompromisu sprawdź poniżej, czy do Audi A3 dostępne są felgi strukturalne, nazywane również hybrydowymi. Pamiętaj, aby wybrać te z odpowiednim rozstawem śrub Audi A3. W przypadku felg wykonanych ze stali, wybór wielkości jest bardziej ograniczony.

Informacje techniczne Audi A3

W Audi A3 istotną kwestią jest stabilne osadzenie felgi, dlatego różnice średnicy otworu w przypadku [model] można wyrównać stosując pierścienie centrujące. Dobierając do Audi A3 felgi aluminiowe, czy stalowe warto wspierać się poniższą tabelą z informacjami. Można z niej odczytać rozstaw śrub Audi A3 jak również wszystkie dostępne rozmiary felg.

Wybierz generację Audi A3

Jak dopasować felgi aluminiowe do Audi A3?

Jeżeli masz w planie założyć felgi do Audi A3 inne niż przewidział producent, to o ile rozstaw śrub będzie taki sam, nic nie stanie Ci na przeszkodzie. Problem zaczyna się kiedy do Audi A3 założysz felgi o nie odpowiednim rozmiarze, szerokości lub ET felgi. Watro przed wyborem felgi aluminiowej do Audi A3, sprawdzić w książeczce serwisowej do Audi A3 jak głęboko można osadzić koło, aby nie ocierało o nadkole.

Jakie wybrać felgi do Audi A3?

W naszej bazie odnajdziesz wszystkie dostępne felgi do Audi A3 zarówno alufelgi jak i felgi stalowe.

Jaki kupić rozmiar felg do Audi A3?

Wybierając rozmiar felgi do Audi A3, warto skorzystać z tabeli technicznej udostępnionej na stronie.

Jaki rozstaw śrub w feldze ma Audi A3?

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi parametrami felg do Audi A3, dostępnymi na stronie w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *