Jakie felgi do Audi A2?

Dokonanie wyboru między różnymi felgami do Audi A2 może być nieco kłopotliwe, dlatego warto trzymać się zaleceń producenta, posiadane auto – Audi A2 ma piastę z oryginalnie ustawionym rozstawem śrub. W naszej bazie możesz dobrać felgi aluminiowe jak i stalowe do Audi A2, te ostatnie dobrze sprawdzają się nie tylko latem, ale również jako felgi na zimę 2024. Jeżeli szukasz kompromisu sprawdź poniżej, czy do Audi A2 dostępne są felgi strukturalne, nazywane również hybrydowymi. Pamiętaj, aby wybrać te z odpowiednim rozstawem śrub Audi A2. W przypadku felg wykonanych ze stali, wybór wielkości jest bardziej ograniczony.

Informacje techniczne Audi A2

W Audi A2 istotną kwestią jest stabilne osadzenie felgi, dlatego różnice średnicy otworu w przypadku [model] można wyrównać stosując pierścienie centrujące. Dobierając do Audi A2 felgi aluminiowe, czy stalowe warto wspierać się poniższą tabelą z informacjami. Można z niej odczytać rozstaw śrub Audi A2 jak również wszystkie dostępne rozmiary felg.

Wybierz generację Audi A2

Jak dopasować felgi aluminiowe do Audi A2?

Jeżeli masz w planie założyć felgi do Audi A2 inne niż przewidział producent, to o ile rozstaw śrub będzie taki sam, nic nie stanie Ci na przeszkodzie. Problem zaczyna się kiedy do Audi A2 założysz felgi o nie odpowiednim rozmiarze, szerokości lub ET felgi. Watro przed wyborem felgi aluminiowej do Audi A2, sprawdzić w książeczce serwisowej do Audi A2 jak głęboko można osadzić koło, aby nie ocierało o nadkole.

Jakie wybrać felgi do Audi A2?

W naszej bazie odnajdziesz wszystkie dostępne felgi do Audi A2 zarówno alufelgi jak i felgi stalowe.

Jaki kupić rozmiar felg do Audi A2?

Wybierając rozmiar felgi do Audi A2, warto skorzystać z tabeli technicznej udostępnionej na stronie.

Jaki rozstaw śrub w feldze ma Audi A2?

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi parametrami felg do Audi A2, dostępnymi na stronie w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *