Jakie felgi do Ford S-Max?

Dokonanie wyboru między różnymi felgami do Ford S-Max może być nieco kłopotliwe, dlatego warto trzymać się zaleceń producenta, posiadane auto – Ford S-Max ma piastę z oryginalnie ustawionym rozstawem śrub. W naszej bazie możesz dobrać felgi aluminiowe jak i stalowe do Ford S-Max, te ostatnie dobrze sprawdzają się nie tylko latem, ale również jako felgi na zimę 2024. Jeżeli szukasz kompromisu sprawdź poniżej, czy do Ford S-Max dostępne są felgi strukturalne, nazywane również hybrydowymi. Pamiętaj, aby wybrać te z odpowiednim rozstawem śrub Ford S-Max. W przypadku felg wykonanych ze stali, wybór wielkości jest bardziej ograniczony.

Informacje techniczne Ford S-Max

W Ford S-Max istotną kwestią jest stabilne osadzenie felgi, dlatego różnice średnicy otworu w przypadku [model] można wyrównać stosując pierścienie centrujące. Dobierając do Ford S-Max felgi aluminiowe, czy stalowe warto wspierać się poniższą tabelą z informacjami. Można z niej odczytać rozstaw śrub Ford S-Max jak również wszystkie dostępne rozmiary felg.

Wybierz generację Ford S-Max

Jak dopasować felgi aluminiowe do Ford S-Max?

Jeżeli masz w planie założyć felgi do Ford S-Max inne niż przewidział producent, to o ile rozstaw śrub będzie taki sam, nic nie stanie Ci na przeszkodzie. Problem zaczyna się kiedy do Ford S-Max założysz felgi o nie odpowiednim rozmiarze, szerokości lub ET felgi. Watro przed wyborem felgi aluminiowej do Ford S-Max, sprawdzić w książeczce serwisowej do Ford S-Max jak głęboko można osadzić koło, aby nie ocierało o nadkole.

Jakie wybrać felgi do Ford S-Max?

W naszej bazie odnajdziesz wszystkie dostępne felgi do Ford S-Max zarówno alufelgi jak i felgi stalowe.

Jaki kupić rozmiar felg do Ford S-Max?

Wybierając rozmiar felgi do Ford S-Max, warto skorzystać z tabeli technicznej udostępnionej na stronie.

Jaki rozstaw śrub w feldze ma Ford S-Max?

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi parametrami felg do Ford S-Max, dostępnymi na stronie w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *