Jakie felgi do Citroen C4?

Dokonanie wyboru między różnymi felgami do Citroen C4 może być nieco kłopotliwe, dlatego warto trzymać się zaleceń producenta, posiadane auto – Citroen C4 ma piastę z oryginalnie ustawionym rozstawem śrub. W naszej bazie możesz dobrać felgi aluminiowe jak i stalowe do Citroen C4, te ostatnie dobrze sprawdzają się nie tylko latem, ale również jako felgi na zimę 2024. Jeżeli szukasz kompromisu sprawdź poniżej, czy do Citroen C4 dostępne są felgi strukturalne, nazywane również hybrydowymi. Pamiętaj, aby wybrać te z odpowiednim rozstawem śrub Citroen C4. W przypadku felg wykonanych ze stali, wybór wielkości jest bardziej ograniczony.

Informacje techniczne Citroen C4

W Citroen C4 istotną kwestią jest stabilne osadzenie felgi, dlatego różnice średnicy otworu w przypadku [model] można wyrównać stosując pierścienie centrujące. Dobierając do Citroen C4 felgi aluminiowe, czy stalowe warto wspierać się poniższą tabelą z informacjami. Można z niej odczytać rozstaw śrub Citroen C4 jak również wszystkie dostępne rozmiary felg.

Wybierz generację Citroen C4

Jak dopasować felgi aluminiowe do Citroen C4?

Jeżeli masz w planie założyć felgi do Citroen C4 inne niż przewidział producent, to o ile rozstaw śrub będzie taki sam, nic nie stanie Ci na przeszkodzie. Problem zaczyna się kiedy do Citroen C4 założysz felgi o nie odpowiednim rozmiarze, szerokości lub ET felgi. Watro przed wyborem felgi aluminiowej do Citroen C4, sprawdzić w książeczce serwisowej do Citroen C4 jak głęboko można osadzić koło, aby nie ocierało o nadkole.

Jakie wybrać felgi do Citroen C4?

W naszej bazie odnajdziesz wszystkie dostępne felgi do Citroen C4 zarówno alufelgi jak i felgi stalowe.

Jaki kupić rozmiar felg do Citroen C4?

Wybierając rozmiar felgi do Citroen C4, warto skorzystać z tabeli technicznej udostępnionej na stronie.

Jaki rozstaw śrub w feldze ma Citroen C4?

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi parametrami felg do Citroen C4, dostępnymi na stronie w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *