Jakie felgi do BMW i3?

Dokonanie wyboru między różnymi felgami do BMW i3 może być nieco kłopotliwe, dlatego warto trzymać się zaleceń producenta, posiadane auto – BMW i3 ma piastę z oryginalnie ustawionym rozstawem śrub. W naszej bazie możesz dobrać felgi aluminiowe jak i stalowe do BMW i3, te ostatnie dobrze sprawdzają się nie tylko latem, ale również jako felgi na zimę 2024. Jeżeli szukasz kompromisu sprawdź poniżej, czy do BMW i3 dostępne są felgi strukturalne, nazywane również hybrydowymi. Pamiętaj, aby wybrać te z odpowiednim rozstawem śrub BMW i3. W przypadku felg wykonanych ze stali, wybór wielkości jest bardziej ograniczony.

Informacje techniczne BMW i3

W BMW i3 istotną kwestią jest stabilne osadzenie felgi, dlatego różnice średnicy otworu w przypadku [model] można wyrównać stosując pierścienie centrujące. Dobierając do BMW i3 felgi aluminiowe, czy stalowe warto wspierać się poniższą tabelą z informacjami. Można z niej odczytać rozstaw śrub BMW i3 jak również wszystkie dostępne rozmiary felg.

Wybierz generację BMW i3

Jak dopasować felgi aluminiowe do BMW i3?

Jeżeli masz w planie założyć felgi do BMW i3 inne niż przewidział producent, to o ile rozstaw śrub będzie taki sam, nic nie stanie Ci na przeszkodzie. Problem zaczyna się kiedy do BMW i3 założysz felgi o nie odpowiednim rozmiarze, szerokości lub ET felgi. Watro przed wyborem felgi aluminiowej do BMW i3, sprawdzić w książeczce serwisowej do BMW i3 jak głęboko można osadzić koło, aby nie ocierało o nadkole.

Jakie wybrać felgi do BMW i3?

W naszej bazie odnajdziesz wszystkie dostępne felgi do BMW i3 zarówno alufelgi jak i felgi stalowe.

Jaki kupić rozmiar felg do BMW i3?

Wybierając rozmiar felgi do BMW i3, warto skorzystać z tabeli technicznej udostępnionej na stronie.

Jaki rozstaw śrub w feldze ma BMW i3?

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi parametrami felg do BMW i3, dostępnymi na stronie w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *