Jakie felgi do Audi RS4?

Dokonanie wyboru między różnymi felgami do Audi RS4 może być nieco kłopotliwe, dlatego warto trzymać się zaleceń producenta, posiadane auto – Audi RS4 ma piastę z oryginalnie ustawionym rozstawem śrub. W naszej bazie możesz dobrać felgi aluminiowe jak i stalowe do Audi RS4, te ostatnie dobrze sprawdzają się nie tylko latem, ale również jako felgi na zimę 2024. Jeżeli szukasz kompromisu sprawdź poniżej, czy do Audi RS4 dostępne są felgi strukturalne, nazywane również hybrydowymi. Pamiętaj, aby wybrać te z odpowiednim rozstawem śrub Audi RS4. W przypadku felg wykonanych ze stali, wybór wielkości jest bardziej ograniczony.

Informacje techniczne Audi RS4

W Audi RS4 istotną kwestią jest stabilne osadzenie felgi, dlatego różnice średnicy otworu w przypadku [model] można wyrównać stosując pierścienie centrujące. Dobierając do Audi RS4 felgi aluminiowe, czy stalowe warto wspierać się poniższą tabelą z informacjami. Można z niej odczytać rozstaw śrub Audi RS4 jak również wszystkie dostępne rozmiary felg.

Wybierz generację Audi RS4

Jak dopasować felgi aluminiowe do Audi RS4?

Jeżeli masz w planie założyć felgi do Audi RS4 inne niż przewidział producent, to o ile rozstaw śrub będzie taki sam, nic nie stanie Ci na przeszkodzie. Problem zaczyna się kiedy do Audi RS4 założysz felgi o nie odpowiednim rozmiarze, szerokości lub ET felgi. Watro przed wyborem felgi aluminiowej do Audi RS4, sprawdzić w książeczce serwisowej do Audi RS4 jak głęboko można osadzić koło, aby nie ocierało o nadkole.

Jakie wybrać felgi do Audi RS4?

W naszej bazie odnajdziesz wszystkie dostępne felgi do Audi RS4 zarówno alufelgi jak i felgi stalowe.

Jaki kupić rozmiar felg do Audi RS4?

Wybierając rozmiar felgi do Audi RS4, warto skorzystać z tabeli technicznej udostępnionej na stronie.

Jaki rozstaw śrub w feldze ma Audi RS4?

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi parametrami felg do Audi RS4, dostępnymi na stronie w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *