Jakie felgi do Audi A1?

Dokonanie wyboru między różnymi felgami do Audi A1 może być nieco kłopotliwe, dlatego warto trzymać się zaleceń producenta, posiadane auto – Audi A1 ma piastę z oryginalnie ustawionym rozstawem śrub. W naszej bazie możesz dobrać felgi aluminiowe jak i stalowe do Audi A1, te ostatnie dobrze sprawdzają się nie tylko latem, ale również jako felgi na zimę 2024. Jeżeli szukasz kompromisu sprawdź poniżej, czy do Audi A1 dostępne są felgi strukturalne, nazywane również hybrydowymi. Pamiętaj, aby wybrać te z odpowiednim rozstawem śrub Audi A1. W przypadku felg wykonanych ze stali, wybór wielkości jest bardziej ograniczony.

Informacje techniczne Audi A1

W Audi A1 istotną kwestią jest stabilne osadzenie felgi, dlatego różnice średnicy otworu w przypadku [model] można wyrównać stosując pierścienie centrujące. Dobierając do Audi A1 felgi aluminiowe, czy stalowe warto wspierać się poniższą tabelą z informacjami. Można z niej odczytać rozstaw śrub Audi A1 jak również wszystkie dostępne rozmiary felg.

Wybierz generację Audi A1

Jak dopasować felgi aluminiowe do Audi A1?

Jeżeli masz w planie założyć felgi do Audi A1 inne niż przewidział producent, to o ile rozstaw śrub będzie taki sam, nic nie stanie Ci na przeszkodzie. Problem zaczyna się kiedy do Audi A1 założysz felgi o nie odpowiednim rozmiarze, szerokości lub ET felgi. Watro przed wyborem felgi aluminiowej do Audi A1, sprawdzić w książeczce serwisowej do Audi A1 jak głęboko można osadzić koło, aby nie ocierało o nadkole.

Jakie wybrać felgi do Audi A1?

W naszej bazie odnajdziesz wszystkie dostępne felgi do Audi A1 zarówno alufelgi jak i felgi stalowe.

Jaki kupić rozmiar felg do Audi A1?

Wybierając rozmiar felgi do Audi A1, warto skorzystać z tabeli technicznej udostępnionej na stronie.

Jaki rozstaw śrub w feldze ma Audi A1?

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi parametrami felg do Audi A1, dostępnymi na stronie w tabeli technicznej.

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *